Informacje lokalne

LogowanieLogowanie do poczty

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj
Wpisany przez Probostwo   
Sobota, 25 Lipiec 2009 00:00

 

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21.12.2014 – IV NIEDZIELA ADWENTU

„… Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według twego słowa…”

 

Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną z przeznaczeniem na kontynuacje rozpoczętych remontów i upiększeń naszego kościoła wraz z zapleczem.

W przyszłą niedzielę 28 grudnia kolekta przeznaczona będzie na opłacenie zużytej energii elektrycznej.

Za wszystkie złożone ofiary składam serdeczne podziękowania – Bóg Zapłać!

 

W środę 24 grudnia przypada Wigilia Narodzenia Pańskiego. Msze święte w naszym kościele o godz.8:00, a o północy Uroczysta Msza Święta Pasterska. Kolekta Pasterki tradycyjnie, jak co roku na Fundusz Obrony Życia.

 

W czwartek 25 grudnia przypada Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze święte w naszym kościele w tym dniu o godz. 8:00 i 10:30 (nie będzie mszy świętej wieczornej); kolekta przeznaczona będzie na potrzeby Parafii.

 

W poniedziałek 26 grudnia (II dzień świąt Bożego Narodzenia) przypada święto św. Szczepana – pierwszego męczennika. Msze święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę; nieszpory kolędowe o godz.15:30. Kolekta w tym dniu przeznaczona będzie na Diecezjalny Fundusz Oświatowy.

 

W sobotę 27 grudnia przypada święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty.

 

Od soboty 27 grudnia rozpoczynają się kolędowe odwiedziny duszpasterskie. Ze szczegółowym planem kolędy można się zapoznać w gablotce.

 

W przyszłą niedzielę 28 grudnia przypada w Kościele Powszechnym święto Świętej Rodziny; w związku z tym opuszcza się liturgiczny obchód święta Świętych Młodzianków Męczenników.

 

Okazja do spowiedzi świętej przed świętami w poniedziałek od godz.16:00 do mszy świętej; we wtorek od godz.6:30 do mszy świętej oraz od godz.8:00 do 9:00; w środę od godz.7:30 do mszy świętej oraz od godz.9:00 do godz.11:00.

 

Dziękuję ostatniej grupie mieszkańców ul. Głównej w Psarach, którzy w piątkowy wieczór sprzątali nasz kościół. Do następnego sprzątania zapraszam w sobotę po mszy świętej porannej mieszkańców ul. Korczaka w Psarach.

 

Przed kościołem jest do nabycia kolejny podwójny numer GOŚCIA NIEDZIELNEGO w cenie 7zł za egzemplarz oraz dla dzieci nowy numer MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 


Zmieniony: Sobota, 20 Grudzień 2014 11:37